Nowe Juszkowo

Nowe Juszkowo

Na osiedlu Nowe Juszkowo powstaną cztery segmenty według projektu firmy Archon – Dom pod miłorzębem. To budynek o prostej konstrukcji, ciekawie wykończonych elewacjach, które dodają uroku i podkreślają nowoczesny charakter. Każdy segment oferuje sprawdzony program funkcjonalny, gwarantujący komfortowe użytkowanie. Osłonięte przed niekorzystnymi warunkami wejście prowadzi nas do obszernego wiatrołapu, z którego dostępny jest jednostanowiskowy garaż.

W strefie parteru mamy do dyspozycji szeroko otwarty na taras i ogród salon połączony z częścią jadalną, w której swobodnie można rozłożyć duży stół.Długi blat w kuchni wraz z przemyślanym programem użytkowym, zapewniają optymalne warunki codziennej pracy. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano także na parterze łazienkę z prysznicem. W strefie nocnej na poddaszu przewidziano cztery pokoje, wśród nich przestronną sypialnię rodziców, w której wygospodarowano miejsce zarówno na pojemną szafę jak i wygodne biurko lub toaletkę przy oknie. W środkowej części poddasza prezentowanego projektu domu znajduje się jasna, obszerna łazienka.
Komfort użytkowania strefy nocnej zwiększa wysoka ścianka kolankowa, dzięki niej zminimalizowano skosy, a pomieszczenia są łatwe w aranżacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami w naszej Galerii.